Kadıköy Maarif Geleneği…

KALEV (Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı) ve KALİD (Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği) bu yıl da öğrenci kulüplerine destek veriyor…

Sevgili Martılar,

Bu okulun mezunları olarak, bugün bulunduğumuz konumlara gelmemizde büyük rolü olduğuna inandığımız, bizleri hayata özgüven sahibi, düşünen, sorgulayan, yaratıcı, iyi eğitimli, gelişime açık, bilgiyi üreten ve kullanabilen; iyi eğitimli bireyler olarak hazırlayan okulumuza bağlılığımızı somut hale getirebileceğimize katkıda bulunabileceğimize inanıyoruz.

Bu katkının, okulumuza ve okuldaki öğrenci kardeşlerimize “koşulsuz ve karşılıksız”  destek sağlamanın yanı sıra etkileşim ve iletişim sağlanması şeklinde verileceğini düşünüyoruz.

Kadıköy Anadolu Lisesi’nde okuyan öğrenci kardeşlerimizi, Türkiye’nin yarınlarında aydınlık yüzler olarak görmenin, Kadıköy Maarif geleneğini yaşatmanın ve geliştirmenin ön koşulu, bugün öğrencilerimizi en iyi şekilde eğitmekten onlara her anlamda destek olmaktan geçiyor.

“MARTI BURSLARI” kapsamında eğitim ve öğretim faaliyetlerinin ayrılmaz parçası olarak nitelediğimiz okul içi sosyal çalışmalara ve öğrenci kulüplerinin faaliyetlerine mezunlarımızın katılımlarını sağlamayı ve her anlamda destek olmayı hem de, bu amaçla kaynak ve işbirliği olanakları yaratmayı görev kabul ediyor dolayısıyla geçmişte olduğu gibi bu yıl da okulumuz öğrenci kulüplerine destek vermek istiyoruz.

Bu desteği somutlaştırabilmek için; yıl boyunca öğrenci kulüplerimizin gerçekleştirmeyi düşündüğü ve okul yönetimince onaylanmış projeleri uygulama detayları ile birlikte Vakfımızla paylaşmaları halinde gereken her türlü desteği vermeye çalışacağız.

Destek verilecek proje ve etkinliklerde öğrencilerimizin yaratıcı, paylaşımcı ve özgün projelerini, sosyal sorumluluk ve gelişimlerine katkı unsurlarını öncelikli olarak değerlendireceğiz.

Sevgilerimizle,

KALEV – KALİD Yönetim Kurulları

KALEV (Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı) ve KALİD’in (Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği) “MARTI BURSLARI” ortak projesi kapsamında kulüplere destek verebilmesi için, okul yönetimince uygun görülen projelerle ilgili Kulüp Bursu Başvuru Formu’nun doldurularak, sunum yapılmak üzere KALEV’e başvurulması gerekmektedir.

Kulüp Bursu formunu bilgisayarınıza indirmek için tıklayın

Teslim Adresi:
KALİD-KALEV merkez ofisi
Bahariye Cad. Adliye Palas No:72/8 Kat 4
Kadıköy-İstanbul (Kadıköy Halk Eğitim Merkezi karşısı)