KALEV olarak amacımızın kalıcı ve sürdürülebilir gelir kaynakları yaratarak gerek Vakıf ve Camia hedeflerimizi gerçekleştirmek gerekse Kadıköy Anadolu’ya desteklerimizi artırmak için çaba sarf etmekte olduğunu sürekli olarak vurgulamaya çalışıyoruz.

Sizlere bir müjde vererek bu yönde önemli bir adım atmış olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

Detaylarını web sitemizde görebileceğiniz “Yabancı Dil Eğitim Merkezi”miz öncelikle hafta sonları ilköğretim çağındaki öğrencilere yönelik olarak bu ay faaliyete başlıyor. Kısa bir zaman içerisinde lise ve üniversite öğrencileri ve yetişkinlere yönelik çok çeşitli eğitim programlarımızı da oluşturup uygulamaya alacağız.

Bu amaçla devralınan binada tüm yenilemeler ve yatırımlar gerçekleştirildi, Milli Eğitim Bakanlığındaki tüm işlemler ve ruhsat işlemleri tamamlandı. Binamız Hasırcıbaşı Cadddesinde yer alan 7 katlı müstakil bir bina olup; eğitim çalışmaları yeni ve teknolojik altyapıya sahip sınıflarımızda bu binada gerçekleştirilecektir.

Gelir yaratma yönündeki faaliyetlerimizin bir eğitim kurumu açmak şeklinde gelişmesinin Vakfımıza ve Camiamıza birden fazla noktada katma değer sağlayacağını düşünüyoruz :

  • Öncelikli olarak bir ilköğretim okulu açma yönündeki hedefimiz artık daha belirgin ve somut hale geldi. Özel Eğitim Kurumları sektörüne hayli iddialı bir giriş yapıyoruz.
  • Açtığımız KALEV Yabancı Dil Eğitim Merkezi’ okulumuzun yabancı dil konusundaki marka değeri ile örtüşmekte ve bu misyonumuza vurgu yapmaktadır
  • Her yaştan öğrenci ve yetişkine kaliteli yabancı dil eğitimi olanağı sunuyoruz
  • Buradan yaratacağımız gelirle gerek Vakıf ve Camia hedeflerimizi gerçekleştirmek gerekse Kadıköy Anadolu’ya desteklerimizi artırmak için önemli bir kaynak oluşturuyoruz
  • Eğitmen olarak Kadıköy Anadolu mezunu yabancı dil eğitmenlerimiz ve okulumuzda çalışmış öğretmenlerimiz görev yapacak, Camia mensuplarımıza mütevelli ve KALİD üyesi mezunlarımıza ve yakınlarına özel indirimler ve seçenekler sunulacak. Bu şekilde Camia içi dayanışma ve Maarif nosyonunun sürdürülmesi için bu uygulamayı önemli görüyoruz.

Konu işle ilgili her türlü soru, bilgi öneri, destek talebinizi bize direkt olarak iletebileceğiniz gibi, web sitemizden gelişmeleri ve eğitimlerimizle ilgili bilgileri de izleyebilirsiniz.

Eğitim Merkezi :
Tel : 0216 4142992
Adres : Hasırcıbaşı cad. No:12 Kadıköy-İSTANBUL

Bilgi için 0216 414 29 92  bilgi@kalev.org.tr